A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
14 minie miesiac,jak golimy z rozpaczy Polska Vodke,snow wygral ten PiS,break sil fizycznych I intelektu do czegokolwiek.Garbusiarz cyklista
Mnie nic nie boli. Odpowiadam Ci spokojnie, że uważam, że jesteś w błędzie. Za to Ty widzę jesteś zdenerwowany, jakbyś był pod wpływem jakiegoś złego ducha. Co Ci ten Bóg takiego złego zrobił, że tak z Nim walczysz zaciekle? Jeśli czujesz się przez Niego pokrzywdzony i potraktowany niesprawiedliwie, to powiedz Mu o tym. Skoro mnie wysłuchał i stwierdził, warto dać mi szansę, to może i Tobie da?
Gabinet dentystyczny wynajmuje powierzchnię w budynku w którym będzie mieszkał ksiądz. Po co ma stać pustostanem skoro może przynosić dochody? Trzeba szukać pieniędzy gdzie się da na taką inwestycje jak budowa.
Cały urok tej kopuły w tym ,że świeci.