UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sluchaj co cie boli? To ze piszemy ze modlisz sie do czegos czego nie ma ??? Bo to prawda!! Zejdz na ziemie. Filmy istnieja bo nakrecili je ludzie z krwi i kosci. Ty wierzysz w istnienie czegos czego nie ma! Ogarnij sie w koncu albo tkwij w tym dalej, sluchaj tego boga, jakies glosy, patrz w anioly i mysl ze dusza pojdzie do nieba a pozniej radze ci znajdz dobrego lekarza.