Wybrany wątek opinii

Złocone kościoły a bezbożność w sercach...Po co te malowidła?komu chwała?Bóg jest Bogiem zazdrosnym.Czas łaski i miłosierdzia Bożego,pokutuj człowieku a doświadczysz uzdrowienia duszy,na chwałę Boga.Dzis jest dzień zbawienia.pozdrawiam wszystkich
Maranata (2019.11.10)
@Maranata - Jeżeli ci malowidła w cerkwi przeszkadzają idź do meczetu tam całkowicie brak postaci. Tutaj są śliczne tylko brak autora, szkoda warto wiedzieć kto to namalował.
cckk (2019.11.10)
Ten sam Bóg kazał wyrzeźbić cheruby na Arce Przymierza. Pozwolił też ozdobić zasłony Pierwszej Świątyni cherubami. Nie ma nic złego w malowidłach i rzeźbach dopóki nie oddaje im się pokłonu. Jak już się czyta Biblię, to trzeba czytać całość, a nie jedynie wyrwać sobie jeden wersecik i na nim opierać swoje dogmaty, bo tak się składa, że podział na wersety jest dziełem ludzi i nie jest to system doskonały - ma służyć jedynie jako pomoc w lokalizacji określonych fragmentów.
Protestant (2019.11.10)
Powrót do komentarzy