Wybrany wątek opinii
Złocone kościoły a bezbożność w sercach...Po co te malowidła?komu chwała?Bóg jest Bogiem zazdrosnym.Czas łaski i miłosierdzia Bożego,pokutuj człowieku a doświadczysz uzdrowienia duszy,na chwałę Boga.Dzis jest dzień zbawienia.pozdrawiam wszystkich
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Maranata - Jeżeli ci malowidła w cerkwi przeszkadzają idź do meczetu tam całkowicie brak postaci. Tutaj są śliczne tylko brak autora, szkoda warto wiedzieć kto to namalował.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ten sam Bóg kazał wyrzeźbić cheruby na Arce Przymierza. Pozwolił też ozdobić zasłony Pierwszej Świątyni cherubami. Nie ma nic złego w malowidłach i rzeźbach dopóki nie oddaje im się pokłonu. Jak już się czyta Biblię, to trzeba czytać całość, a nie jedynie wyrwać sobie jeden wersecik i na nim opierać swoje dogmaty, bo tak się składa, że podział na wersety jest dziełem ludzi i nie jest to system doskonały - ma służyć jedynie jako pomoc w lokalizacji określonych fragmentów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1