Wybrany wątek opinii

kolejny bez wartościowy budynek w tym mieście
pol123 (2019.11.10)
Jak dotknie Cię jakiś poważny problem, to będziesz w takim "bezwartościowym" budynku klęczał w pierwszym rzędzie i najgłośniej się modlił.
Protestant (2019.11.10)
Powrót do komentarzy