UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie, ja nie wierzę w Boga. Wierzyć można w coś, co budzi jakąś wątpliwość, czego nie można sprawdzić, w zabobony, np. można wierzyć w życie na Marsie, albo że czterolistna koniczyna przynosić szczęście. Natomiast ja w Boga wierzyć nie muszę, bo ja jestem w 100% pewny Jego istnienia :)