UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może nie ekolog, może nie katolik. Tylko że mieszkam w pobliżu i się zastanawiam gdzie będą parkowane auta. Parking nie jest za duży, ale jest miejsce na chodnikach i przy pobliskich blokach. Jak wszędzie.

Eka

Anuluj