UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak trwoga, to do Boga. Twierdzicie, że Boga nie ma, ale będę się modlił, żeby Bóg tego samego nie powiedział o Was: "nie ma ich w Księdze Żywota". Sam byłem ateistą, ale okazało się, że byłem w dużym błędzie i świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałem. Obudziłem się z tego "Matrixa" ;)

Protestant