A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę" - odparł prezydent Komorowski.
Jak sie nie podoba to do biedronki
I to jesteście właśnie wy. Bo jak w d......e jaśnie ksieznicce nie wejdę to h......a załatwię. Wegetuj dalej
Takich po studiach,to co drugi teraz.Wszystkim powinni zwiekszyc zarobki.pracowac za 2tys. w obecnych czasach i cenach, to zarty sa.Tfusk zorganizowal Polakom legalny oboz pracy pod rzadami Niemiec.Jak za dawnych-niedawnych czasow.Z ta zielona wyspa chodzilo mu,ze niedlugo wszyscy pojda na przyslowiowa zielona trawke.
Ale mu chodzilo o srednia roczna temperature,a nie zarobki.
Ja z checia pojde pracowac do sądu za te pieniadze co maja bo pracuja do godziny 15. Dzisiaj wyjatkowo z powodu wizyty u lekarza mialam wolne a jutro w pracy jestem od 10 do 18. W sobote od 10 do 16.... Szkole wyzsza mam, nawet magisterke ukonczona wiec jestem chetna za ktoras z pań sie zatrudnic
Jakie emerytury ludziom dajecie,takie macie pensje.A jak ma zyc emeryt skoro ma o polowe mniej od was?
Ale jak im podniosa pensje do 3000 tysi i kazdemu to i tak wszystko podrozeje 3 krotnie wyzej i nici z tego beda. .. odczuwalna cena i poziom zycia ten sam.
Elblazanka35
Masz znajomości w sądzie ? Nie masz? To zapomnij o tej pracy. Tam nawet idąc na staż kierują tylko rodzine i znajomych.
Drodzy pracownicy budżetowi. W obecnym świecie jest tyle możliwości, a ciągle słychać "ja chce", "mi się należy". Po co był nam w takim razie rok 89 jeśli większa część społeczeństwa w zasadzie chce powrotu socjalizmu. Jak widzę takie protesty, to żal mi ludzi którzy wtedy dla zmiany systemu poświęcili zdrowie, czasem swoją wolność. Taki piękny kraj, a ludzie dalej biedni. Biedni mentalnie.