UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takich po studiach,to co drugi teraz.Wszystkim powinni zwiekszyc zarobki.pracowac za 2tys. w obecnych czasach i cenach, to zarty sa.Tfusk zorganizowal Polakom legalny oboz pracy pod rzadami Niemiec.Jak za dawnych-niedawnych czasow.Z ta zielona wyspa chodzilo mu,ze niedlugo wszyscy pojda na przyslowiowa zielona trawke.

Grzegorz s