Wybrany wątek opinii
Ale jak im podniosa pensje do 3000 tysi i kazdemu to i tak wszystko podrozeje 3 krotnie wyzej i nici z tego beda. .. odczuwalna cena i poziom zycia ten sam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ale wtedy nie bedzie trzeba do niemiec jezdzic na zakupy,bo teraz tam taniej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1