Wybrany wątek opinii

Ale jak im podniosa pensje do 3000 tysi i kazdemu to i tak wszystko podrozeje 3 krotnie wyzej i nici z tego beda. .. odczuwalna cena i poziom zycia ten sam.
(2019.06.05)
Ale wtedy nie bedzie trzeba do niemiec jezdzic na zakupy,bo teraz tam taniej.
Strus (2019.06.05)
Powrót do komentarzy