Wybrany wątek opinii

To kto klamie????? Wczoraj Pan Premier pial z zachwytu ze jeszcze piec lat i Hiszpanie dogonimy. Ze nasz kraj najlepiej na swiecie sie rozwija itp. itd. Ja wierze Premierowi a nie nauczycielom oraz pracownikom sadu.
(2019.06.05)
Ale mu chodzilo o srednia roczna temperature,a nie zarobki.
Bronek (2019.06.05)
Hiszpanię dogonimy? Przecież w Hiszpanii jest kryzys od kilku lat :D
(2019.06.05)
Dogonimy jeszcze szybciej niż za 5 lat, ale jak pozbędziemy się zbędnych stanowisk pracy w urzędach takich jak np. NFZ, sądy, UP, Powiaty, województwa, urzędy marszałkowskie, Gabinety polityczne i ministerstwa, biura poselskie. Bo tam nic nie wytwarzają, a czasami nawet przeszkadzają producentom i pracownikom w pracy.
(2019.06.05)
Powrót do komentarzy