Wybrany wątek opinii
To kto klamie????? Wczoraj Pan Premier pial z zachwytu ze jeszcze piec lat i Hiszpanie dogonimy. Ze nasz kraj najlepiej na swiecie sie rozwija itp. itd. Ja wierze Premierowi a nie nauczycielom oraz pracownikom sadu.
Do moderacji
Odpowiedz
10
9
Ale mu chodzilo o srednia roczna temperature,a nie zarobki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Hiszpanię dogonimy? Przecież w Hiszpanii jest kryzys od kilku lat :D
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Dogonimy jeszcze szybciej niż za 5 lat, ale jak pozbędziemy się zbędnych stanowisk pracy w urzędach takich jak np. NFZ, sądy, UP, Powiaty, województwa, urzędy marszałkowskie, Gabinety polityczne i ministerstwa, biura poselskie. Bo tam nic nie wytwarzają, a czasami nawet przeszkadzają producentom i pracownikom w pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1