UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich po studiach,to co drugi teraz.Wszystkim powinni zwiekszyc zarobki.pracowac za 2tys. w obecnych czasach i cenach, to zarty sa.Tfusk zorganizowal Polakom legalny oboz pracy pod rzadami Niemiec.Jak za dawnych-niedawnych czasow.Z ta zielona wyspa chodzilo mu,ze niedlugo wszyscy pojda na przyslowiowa zielona trawke.

Grzegorz s

Anuluj