61
05.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Mamy wyższe wykształcenie". Wyższe wykształcenie w Polsce to ma każdy;)
(2019.06.05)

info

13  
  1
O takie Polskiem walczylim.
(2019.06.05)

info

5  
  1
Ale wtedy nie bedzie trzeba do niemiec jezdzic na zakupy,bo teraz tam taniej.
Strus (2019.06.05)
Hiszpanię dogonimy? Przecież w Hiszpanii jest kryzys od kilku lat :D
(2019.06.05)
Nie, będę domagał się likwidacji i odchudzenia zbędnych i idiotycznych przepisów prawa, które powodują, że ludzie muszą coraz częściej łazić po sądach, nawet po jakieś zaświadczenia, i domagał się ograniczenia liczby urzędników, których jest zbyt dużo w naszym kraju.
(2019.06.05)
MEBLE WÓJCIK SP Z O. O. w związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem produkcji, poszukuje PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH Pracodawca zapewnia zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet sociajlny ( pakiety medyczne, świąteczne karty podarunkowe, bonus rekomendacyjny i inne), możliwość rozmowju zawodowego.
(2019.06.05)
Dogonimy jeszcze szybciej niż za 5 lat, ale jak pozbędziemy się zbędnych stanowisk pracy w urzędach takich jak np. NFZ, sądy, UP, Powiaty, województwa, urzędy marszałkowskie, Gabinety polityczne i ministerstwa, biura poselskie. Bo tam nic nie wytwarzają, a czasami nawet przeszkadzają producentom i pracownikom w pracy.
(2019.06.05)
Gdzie tam taniej? Tańsze są tylko niektóre produkty. A inne są dużo droższe zwłaszcza usługi są tam drogie np różnego rodzaju naprawy mechaniczne, budowlane, fryzjerzy itp.
(2019.06.05)
Szczegolnie interesuje mnie ten rozmwuj zawodowy.To to za najnizsza krajowa jaka tam oferuja?Te swoje koncerty nuech se w d wsadzi i sam sie bawi.Ludziom potrzebna jest godna zaplata za prace.
Zarobiony (2019.06.05)
No maja godna zaplate za adekwatny brak wyksztalcenia a ty uwazasz ze jak skonczysz ledwo podstawowke to gdzie bys chcial pracowac? Ciesz sie ze taki wojcik przyjmuje jeszcze takich ludzi bo by calkiem pracy nie mieli
(2019.06.05)