UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblazanka35 Masz znajomości w sądzie ? Nie masz? To zapomnij o tej pracy. Tam nawet idąc na staż kierują tylko rodzine i znajomych.


Anuluj