UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja z checia pojde pracowac do sądu za te pieniadze co maja bo pracuja do godziny 15. Dzisiaj wyjatkowo z powodu wizyty u lekarza mialam wolne a jutro w pracy jestem od 10 do 18. W sobote od 10 do 16.... Szkole wyzsza mam, nawet magisterke ukonczona wiec jestem chetna za ktoras z pań sie zatrudnic

Elblazanka35

Anuluj