Wybrany wątek opinii
Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
I to jesteście właśnie wy. Bo jak w d......e jaśnie ksieznicce nie wejdę to h......a załatwię. Wegetuj dalej
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Nie, będę domagał się likwidacji i odchudzenia zbędnych i idiotycznych przepisów prawa, które powodują, że ludzie muszą coraz częściej łazić po sądach, nawet po jakieś zaświadczenia, i domagał się ograniczenia liczby urzędników, których jest zbyt dużo w naszym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0