UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie emerytury ludziom dajecie,takie macie pensje.A jak ma zyc emeryt skoro ma o polowe mniej od was?
Dziadek do orzechow
Jakie emerytury ludziom dajecie,takie macie pensje.A jak ma zyc emeryt skoro ma o polowe mniej od was?
Dziadek do orzechow