Wybrany wątek opinii

W zus to nawet po kanapki do samochodu pod budynkiem nie można wyjść bo zaraz a gdzie a po co, a czy się wypisałaś a czy odrobiłaś. Paranoja za 1800 ! zaorają nas i zrównają z błotem. Popieramy administrację sądów. Może i Nas ktoś kiedyś doceni i te żenująco niskie zasiłki, bo nie pensje będą kiedyś większe.
(2019.06.05)
Jakie emerytury ludziom dajecie,takie macie pensje.A jak ma zyc emeryt skoro ma o polowe mniej od was?
Dziadek do orzechow (2019.06.05)
Powrót do komentarzy