UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy pracownicy budżetowi. W obecnym świecie jest tyle możliwości, a ciągle słychać "ja chce", "mi się należy". Po co był nam w takim razie rok 89 jeśli większa część społeczeństwa w zasadzie chce powrotu socjalizmu. Jak widzę takie protesty, to żal mi ludzi którzy wtedy dla zmiany systemu poświęcili zdrowie, czasem swoją wolność. Taki piękny kraj, a ludzie dalej biedni. Biedni mentalnie.