Wybrany wątek opinii

Elblazanka35 Masz znajomości w sądzie ? Nie masz? To zapomnij o tej pracy. Tam nawet idąc na staż kierują tylko rodzine i znajomych.
(2019.06.05)
Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !
Była pracownica sadu (2019.06.05)
Powrót do komentarzy