Wybrany wątek opinii
Elblazanka35
Masz znajomości w sądzie ? Nie masz? To zapomnij o tej pracy. Tam nawet idąc na staż kierują tylko rodzine i znajomych.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Nie prawda. Byłam na stażu w sądzie i dostałam pracę na umowę. Później z niej zrezygnowałam i uważam, że pensje są za niskie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma !
Do moderacji
Odpowiedz
4
3