Wybrany wątek opinii

Ja z checia pojde pracowac do sądu za te pieniadze co maja bo pracuja do godziny 15. Dzisiaj wyjatkowo z powodu wizyty u lekarza mialam wolne a jutro w pracy jestem od 10 do 18. W sobote od 10 do 16.... Szkole wyzsza mam, nawet magisterke ukonczona wiec jestem chetna za ktoras z pań sie zatrudnic
Elblazanka35 (2019.06.05)
Zapraszamy... Zobaczymy jak długo będzie trwał entuzjazm....
Ćwirek (2019.06.05)
Jak Ty dziecko obroniłaś pracę magisterską jeżeli nie potrafisz się wyłowić o ortografii nie wspomnę.
R. (2019.06.05)
Zapraszamy....cv...zaświadczenia o niekaralności..dyplom ukończenia studiów....itp do kadr...później pół roku na naukę wszystkiego....egzamin panstwowy..I jeśli go zdasz..potem praca oficjalnie od 7.15 do 15.15 plus nieoficjalnie zalezy czy będziesz dobra...I placa 2100 brutto . Nikt wam nie broni sprawdzic swoich mozliwosci
Pracownik WS (2019.06.05)
Powrót do komentarzy