110
15.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Poczytaj komentarze pisane przez nauczycieli i tych co ich popierają. Jak oni traktują innych ,którzy są przeciwni.Wyzywają od nieukow,nierobów, patologii,ciemnej masy itd.Chcą szacunku?To niech szanują innych.
(2019.04.15)
w empikach. regentach i zakach jakoś pracujecie. korko zgloszone do skarbowki?
(2019.04.15)

info

12  
  5
Pińcet plus - wiem, że nie w temacie, ale za pińcet plus można kupić poparcie trolowych szczekaczy. A nie byłoby sprawiedliwe, gdyby zamiast 500+ dla każdego niezależnie od tego czy chce pracować czy nie, wprowadzić obniżenie podatku o ileś procent za każde dziecko w rodzinie????? Ja mam trójkę, jedno maturzysta, drugie na studiach, jedno niepełnoletnie i nie dostaję 500 + :). Z drugiej strony są ludzie, którzy nie chcą pracować i dostają 500+, Sprawiedliwe? nie sądzę. Program matka 4+. Są matki, które przy 4 dzieci pracowały ciężko, są też takie, które nie pracowały (z różnych powodów, z powodów patologicznych również) Obie dostaną emerytury. Sprawiedliwe???? Nie!!! A mają w nawie partii "Sprawiedliwość" Więc się pytam, skoro państwo wprowadza takie mechanizmy umożliwiające powiększanie się patologicznego podejścia do pracy, czemu to państwo oburza się, że nauczyciel, który pracuje żąda godniejszej zapłaty? Hańba!!!
mkmkmk (2019.04.15)
Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.
(2019.04.15)
Nie pozostanie żaden smród.Tylko kasę wywalczyli i to nie małą,za 18 godzin pracy w tygodniu.Zobacz emerytów którzy na obecnych strajkujących ciężko tyrali .Za ile muszą kuzwa żyć.
(2019.04.15)

info

15  
  6
Co się tak uczepiliście nauczycieli!? Posłowie i senatorowie mają dłuższe wakacje niż nauczyciele. Strażacy pomiędzy akcjami też mało co robią. Nie strajkowali, ale chorowali solidarnie, wróć - wspólnie z Policjantami. Może im płacić tylko za czas spędzony w hełmie na głowie? Dlaczego nie czepiacie się żołnierzy, gdzie szeregowy na dzień dobry zarabia więcej niż nauczyciel dyplomowany z 25 letnim stażem, to jest 3100 na rękę i którzy nie muszą ani strajkować, ani chorować, bo podwyżki mają z urzędu co roku.
(2019.04.15)
@ojciec - A czy nauczyciel Twojego dziecka też chętnie wyręcza Cię z Twoich obowiązków zawodowych, nie? Twoje dziecko tak jak i Ty i pani nauczycielka i krwacowa ma prawo do odpoczynku. Szkoła i nauka powinna zostać w szkole, a skoro nauczyciel się nie wyrabia to znaczy ze jest lichym nauczycielem. Po szkole dziecko powinno odpoczywać spacery rower basen inne rodzinne aktywności a nie ksiązki, prace domowe i sprawdziany.
mojedzieckonieodbrabialekcji (2019.04.15)
Nie bronię PISu, ale proponuję obejrzeć spod Pana Tuska jak mówi o powrocie do Polski Polaków gdzie są dobrze zarabiający lekarze, policjanci i nauczyciele. Przez 8 lat nie dali nic, a ta partia, która rządzi daje tylko zamiast tym co pracują to tym co nie robią nic. Morał niech każdy wyciągnie sam. A poza tym nauczyciele chcą podwyżek jak najbardziej im się należą, ale jak dali mundurowym to zabrali przywileje, proponuje też dać podwyżki i zabrać urlopy płatne roczne, coś za coś.
Ok (2019.04.15)

info

14  
  4
I b dobrze egzaminy się odbywają a te belfry niech spadają tam im gol lata są ludzie niezastapieni !a pseldo nauczycieli za burte
Marika (2019.04.15)
To najlepiej nie podsyłać dzieci do szkół, skoro wiedzą już wszystko. I problemu nie będzie.Boszsz, widzisz a nie grzmisz..
Gosc (2019.04.15)