UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pińcet plus - wiem, że nie w temacie, ale za pińcet plus można kupić poparcie trolowych szczekaczy. A nie byłoby sprawiedliwe, gdyby zamiast 500+ dla każdego niezależnie od tego czy chce pracować czy nie, wprowadzić obniżenie podatku o ileś procent za każde dziecko w rodzinie????? Ja mam trójkę, jedno maturzysta, drugie na studiach, jedno niepełnoletnie i nie dostaję 500 + :). Z drugiej strony są ludzie, którzy nie chcą pracować i dostają 500+, Sprawiedliwe? nie sądzę. Program matka 4+. Są matki, które przy 4 dzieci pracowały ciężko, są też takie, które nie pracowały (z różnych powodów, z powodów patologicznych również) Obie dostaną emerytury. Sprawiedliwe???? Nie!!! A mają w nawie partii "Sprawiedliwość" Więc się pytam, skoro państwo wprowadza takie mechanizmy umożliwiające powiększanie się patologicznego podejścia do pracy, czemu to państwo oburza się, że nauczyciel, który pracuje żąda godniejszej zapłaty? Hańba!!!

mkmkmk

Anuluj