UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.