UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pozostanie żaden smród.Tylko kasę wywalczyli i to nie małą,za 18 godzin pracy w tygodniu.Zobacz emerytów którzy na obecnych strajkujących ciężko tyrali .Za ile muszą kuzwa żyć.


Anuluj