UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bronię PISu, ale proponuję obejrzeć spod Pana Tuska jak mówi o powrocie do Polski Polaków gdzie są dobrze zarabiający lekarze, policjanci i nauczyciele. Przez 8 lat nie dali nic, a ta partia, która rządzi daje tylko zamiast tym co pracują to tym co nie robią nic. Morał niech każdy wyciągnie sam. A poza tym nauczyciele chcą podwyżek jak najbardziej im się należą, ale jak dali mundurowym to zabrali przywileje, proponuje też dać podwyżki i zabrać urlopy płatne roczne, coś za coś.
Ok