Wybrany wątek opinii
Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
To najlepiej nie podsyłać dzieci do szkół, skoro wiedzą już wszystko. I problemu nie będzie.Boszsz, widzisz a nie grzmisz..
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
A wiele dzieci nie umie nic , jedyne co to umie grać w gry na telefonie ...
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
A wiele dzieci nie umie nic , poza grą na telefonie...
Do moderacji
Odpowiedz
5
1