Wybrany wątek opinii
Polacy to w większości nieuki i charakteru raczej patologicznego, a w szczególności Elblążanie. Obecna władza rozdziela, a raczej rozdaje pieniądze w sposób patologiczny i części społeczeństwa to się bardzo podoba zwłaszcza tzw "roszczeniowcom" Ale obrzydliwość tej władzy i tych wszystkich klakierów polega na tym, że zamiast rozwiązać problem, to stawiają sobie za punkt wątpliwego honoru zohydzić, upodlić wmówić suwerenowi polityczny charakter strajku itd. Najgorsze jest to, że połowa swołoczeństwa robi to samo, zapominając, że oni traktują tak nie tylko nauczycieli, lekarzy, sędziów, ale przyjdzie i na was kolej, wtedy będziecie przytakiwać, czy skamlać? Jesteśmy wrednym narodem, począwszy od zaborów aż do strajków sierpniowych zawsze Polak Polaka z przyjemnością upodlał. Każdy chyba do szkoły chodził i powinien się solidaryzować z nauczycielami z wyjątkiem forumowego głupka pod tytułem "przechodzień: to wyjątkowy cep.
Do moderacji
Odpowiedz
16
31
Belfer przyszły na strajk i czas muszą czymś zająć więc królują i rodziców się podszywają.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Poczytaj komentarze pisane przez nauczycieli i tych co ich popierają. Jak oni traktują innych ,którzy są przeciwni.Wyzywają od nieukow,nierobów, patologii,ciemnej masy itd.Chcą szacunku?To niech szanują innych.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Oczywiście. Jeśli ktoś nie popiera strajku jest przez nauczycieli wyzywany. To szczyt chamstwa a walczą podobno o szacunek. W ten sposób zrażają do siebie nawet tych, co ich na początku popierali.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4