Wybrany wątek opinii

I b dobrze egzaminy się odbywają a te belfry niech spadają tam im gol lata są ludzie niezastapieni !a pseldo nauczycieli za burte
Marika (2019.04.15)
Takie i inne wpisy, gdzie ciężko się zorientować, o co piszącemu chodzi, to nie krytyka(co zapewne autor miał na myśli), a pełne poparcie dla nauczycieli. Jak nie lubicie nauczycieli, to chociaż polubcie słownik.
(2019.04.15)
Powrót do komentarzy