A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nikt tu się nie wije.Każdy wyraża swoje zdanie i ma do tego prawo.To ,ze ktoś nie popiera takiej formy strajku nie znaczy ,ze jest nieukiem. I nie sądzę ,żeby ktoś był przeciwko kształceniu dzieci.Tu chodzi o nauczycieli,którzy kosztem dzieci chcieli wywalczyć podwyżki. Oni nie walczą o wyższy poziom edukacji,tylko o swoje pensje.A poza tym są bardzo zarozumiali i roszczeniami. I każdego kto nie z nimi uważają za nieukow,nieudaczników itd.
Płacę podatki to niby dlaczego mam uczyć indywidualnie dziecko????
Ojciec - współczuję twoim dzieciom takiego ojca. A ty jaki poziom reprezentujesz wyzywając innych od idiotów, nierobów itp ?? Na zebraniu w szkole przytakujesz i tańczysz jak ci zagrają, jeszcze za pewbe jesteś tym rodzicem co lubi wejśc tu i ówdzie żeby się podlizać, a swoje frustracje wylewasz w komentarzach. Proponuję leczenie u dobrego specjalisty.
Masz rację, to przykre, że rząd do tego dopuścił. Powinien zrobić to, co robią prawdziwi europejczycy, czyli strzelać do ludzi i bić pałami - jak Francuzi, Hiszpanie i PO.
Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".
W Gdańsku na grubo ponad 4000 nauczycieli którzy strajkują przyszło 800 osób na wiec poparcia :) to mówi samo z siebie jakie mają poparcie wśród społeczeństwa i rodziców. Ciekawe jak statystyki w Elblągu ????
do"Ojciec - współczuję twoim dzieciom takiego ojca. ", sam widzisz. Nic dodać, nic ująć. Nawet nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać kilku zdań. A gdzie tu miejsce na głębszą analizę? Edukacja i jeszcze raz edukacja. Ja w szkołę kamieniami nie rzucałem. I nauczycielem nie jestem, nie wytrzymałbym takiej pracy. Za to czynnie biorę udział w edukacji moich dzieci: odrabiam z nimi lekcje, chodzę na zebrania, rozmawiam z nauczycielami, biorę udział w życiu szkoły. Mimo wielu obowiązków zawodowych znajduje na to czas, bo tu chodzi o moje dzieci. A argument, że płace podatki to wymagam jednego z komentujących, no naprawdę. Aż strach pomyśleć, co by się działo, gdyby szanowny rozmówca zatrudniał pomoc domową.
ciekawe kto będzie uczył wasze dzieci, jak wszyscy nauczyciele posłuchają waszych rad i zmienia zawód. każdy, kto walczy o lepszy byt, jest kanalią i pasożytem, czy to nauczyciele, wcześniej lekarze, policjanci, rolnicy, pracownicy sądów. ciągle te same komentarze tych samych osób. najwalniejsze to pobrać zasiłki i pincet plus iść po browara i poopluwac sąsiada, co ciężko pracuje, bo pewnie złodziej.
Tylko, ze wlasnie nauczyciele umowili sie, zeby pare osob zostalo na egzaminy podczas strajku. I to wlasnie oni sa w komisjach. Walczcie nauczyciele, widac pi mysleniu spoleczenstwa, ze musicie zmienic edukacje. Inteligencja jest motorem kazdego kraju. Bez niej kraje upadaja.
Przecież szkoły kształcą nauczycieli.Pedagogika jest kierunkiem bardzo popularnym. Jeśli odejdą ci obecni to przyjdą inni na ich miejsce.