UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co się tak uczepiliście nauczycieli!? Posłowie i senatorowie mają dłuższe wakacje niż nauczyciele. Strażacy pomiędzy akcjami też mało co robią. Nie strajkowali, ale chorowali solidarnie, wróć - wspólnie z Policjantami. Może im płacić tylko za czas spędzony w hełmie na głowie? Dlaczego nie czepiacie się żołnierzy, gdzie szeregowy na dzień dobry zarabia więcej niż nauczyciel dyplomowany z 25 letnim stażem, to jest 3100 na rękę i którzy nie muszą ani strajkować, ani chorować, bo podwyżki mają z urzędu co roku.