UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ojciec - A czy nauczyciel Twojego dziecka też chętnie wyręcza Cię z Twoich obowiązków zawodowych, nie? Twoje dziecko tak jak i Ty i pani nauczycielka i krwacowa ma prawo do odpoczynku. Szkoła i nauka powinna zostać w szkole, a skoro nauczyciel się nie wyrabia to znaczy ze jest lichym nauczycielem. Po szkole dziecko powinno odpoczywać spacery rower basen inne rodzinne aktywności a nie ksiązki, prace domowe i sprawdziany.
mojedzieckonieodbrabialekcji