Wybrany wątek opinii

kolejny głos prostaka, że obejdą się bez nauczycieli, a ich rola jest nieznacząca w kształceniu. Może rola nauczyciela była nieznacząca w twoim kształceniu, bo po prostu omijałeś szkołę szerokim łukiem, a etap twojej edukacji zakończył się w momencie braku obowiązku uczęszczania do szkoły. A kto przygotowywał te dzieci do egzaminów przez 8 lat? Ty? Nauczyciele powinni być obdarzani szacunkiem, a społeczeństwo powinno się kształcić, by nie być bezwolna masą, by nabyć umiejętności analizy i przesiewania prawdy od fałszu, by mieć własne zdanie poparte logicznymi argumentami. A kto rzucał w szkołę kamieniami, to teraz wypisuje brednie na forum (tak, nauczyciel w klasach 1-3 nauczył cie pisać).
rodzicgimnazjalisty (2019.04.15)
Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".
(2019.04.15)
Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.
(2019.04.15)
Powrót do komentarzy