Wybrany wątek opinii
kolejny głos prostaka, że obejdą się bez nauczycieli, a ich rola jest nieznacząca w kształceniu. Może rola nauczyciela była nieznacząca w twoim kształceniu, bo po prostu omijałeś szkołę szerokim łukiem, a etap twojej edukacji zakończył się w momencie braku obowiązku uczęszczania do szkoły. A kto przygotowywał te dzieci do egzaminów przez 8 lat? Ty? Nauczyciele powinni być obdarzani szacunkiem, a społeczeństwo powinno się kształcić, by nie być bezwolna masą, by nabyć umiejętności analizy i przesiewania prawdy od fałszu, by mieć własne zdanie poparte logicznymi argumentami. A kto rzucał w szkołę kamieniami, to teraz wypisuje brednie na forum (tak, nauczyciel w klasach 1-3 nauczył cie pisać).
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Po czym poznać nauczyciela, który wypowiada się na forum? Po pierwsze zachwala, jacy to nauczyciele wspaniali. Po drugie podspisuje się jako "matka" lub "rodzic".
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7