UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiele dzieci idących do 1 klasy juz umie czytać ,a przynajmniej zna literki.I niekoniecznie jest to zasługa nauczycieli w zerowce czy przedszkolu. Teraz takie czasy,ze dzieci mają dużo możliwości, żeby nauczyć się czytać i pisać zanim pójdą do szkoły.


Anuluj