Wybrany wątek opinii
Co się tak uczepiliście nauczycieli!? Posłowie i senatorowie mają dłuższe wakacje niż nauczyciele. Strażacy pomiędzy akcjami też mało co robią. Nie strajkowali, ale chorowali solidarnie, wróć - wspólnie z Policjantami. Może im płacić tylko za czas spędzony w hełmie na głowie? Dlaczego nie czepiacie się żołnierzy, gdzie szeregowy na dzień dobry zarabia więcej niż nauczyciel dyplomowany z 25 letnim stażem, to jest 3100 na rękę i którzy nie muszą ani strajkować, ani chorować, bo podwyżki mają z urzędu co roku.
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
Szergowy 3100 na rękę?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Nie porównuj czasu pracy mundurowych do nauczycieli. Strażak, jak nie gasi pożaru lub nie ratuje ludzi z wypadków, to siedzi na komendzie na dyżurze a nie jak nauczyciel w domu. Podobnie policjant i żołnierz. Ale widać tak się zamknęła Pani nauczycielka w swoim świecie nauczycielskim, że nie ma pojęcia o świecie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
strażak może i siedzi na komendzie i co tam robi. mieszkałam kiedyś na browarnej to widziałam. .. .. mycie samochodów i przestań człowieku, nauczyciel siedzi w domu ale ma konkretną robotę do zrobienia np. sprawdzenie 6 klas po 30 uczniów 180 prac razy lekko licząc 5 minut. .. to sobie policzyć o polonistach już nie wspomnę ile czasu zajmuje 1 wypracowanie. .. .to Ty nie wiesz nic o pracy nauczyciela
Do moderacji
Odpowiedz
3
3