47
11.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dyktanda - o przepraszam, ja jestem z Elbląga i jestem przeciw przekopowi. Aktywnie!
(2019.01.11)
@A.p. - jakie oceanarium, zastanów się. .. pójdziesz raz i z czego będzie działać? trochę myślenia!
(2019.01.11)
@wiadomo - kolej nadzalewowa to sprawa kolei, miasto nic do tego nie ma, kolej za wszystko odpowiada. Kto będzie jeździł? raz w sezonie sie przejedziesz i tyle. Już szynobus jeździł z jednym pasażerem. Ekonomii sie naucz
(2019.01.11)
optymista niepoprawny. .. gdyby mieli tak masowo przyjeżdżać, to już by byli. Będą zwiedzać bramę tagową? zastanów się
(2019.01.11)
czytalem wypowiedzi elblazan w sprawie przekopu czy wy zostaliscie az tak zrusyfikowani ze mowicie jednym glosem putina czy my musimy pytac sie UNI o co kolwiek jak ktos nie chce zeby cos powstalo znajdzie kazdy argument chocby najglupszy dlaczego to cos ma nie powstac jestescie ignorantami nie probujecie zrozumiec prostej argumentacji jaka moze byc ingerencja w przyrode jesli kiedys mierzeja byla kilkoma wysepkami gdy chodzi o mieszkancow krynicy morskiej to ich interesuja tylko dutki zapatrzeni tez tylko w siebie przestancie pieprzyc i przycisnijcie wladze elblaga zeby wziely sie za wykonywanie tego nieszczesnego przekopu
zainteresowany (2019.01.11)
Ja tam się do polityki nie mieszam ale niech kopia bo inne kraje robią biznes Niemcy Rosja A Unia ma to w D...ie. A wojna na Ukrainie to nie problem dla uni? Niech tam ludziom pomogą.
Jon (2019.01.11)

info

3  
  0
Z roku na rok turystów w Elblągu jest coraz więcej, jak będą mieli spójną ofertę turystyczną i więcej atrakcji, to będzie się rozwijać turystyka rowerowa, wodna i piesza. Jak będą plywać po Zalewie jachty z innych krajów niż Polska i Rosja, bo przed przekopem tylko takie tu mogły przyplywać przez Ciesnine Piławska, to też liczba turystów wzrośnie, są plany reaktywacji nadzalewowej linii kolejowej. Niedawno byl art. o kobiecie, która w okolicy chce odrestaurować podcieniowy budynek i prowadzić tam warsztat ceramiki, Budynek Muzemu Archeologicznego też został wyremontowany, planuje się też budowę repliki samochodu Komnicka. Kanał Elbląski został wyremontowany, trzeba dbać o zabytki w całym powiecie rekonstruować wiernie przedwojenne kamienice i bardziej wyeksponować historię Prusów, Wikingow i Gotów, których osad w okolicy było całkiem sporo. Inwestycje w przyszlosci zaprocentują. Tylko muszą być odpowiedni ludzie zajmujący się promocją. Kiedyś chciano zbudować w oparciu o Zaklady Zamech muzeum przemysłu. Warto wrócić do tej idei i stworzyć jakąś ogolnodostepną dla turystów wystawę na temat turbin, sterów, budowy statków bo eksponaty by się znalazły. Zwlaszcza, że zeszłym tym roku była 70 rocznica powstania Zamechu.
Gienek (2019.01.12)
Ludzie będą jeździć jak bedą mieli co zwiedzać, gdzie zjeść i się zatrzymać na noc, w powiecie powoli buduje się infrastruktura turystyczna i ludzie beda częściej tutaj gościć.
(2019.01.12)
Moze ci krytycy to nie elblążanie tylko się za nich podszywają.
(2019.01.12)
PISowe stwarzanie pozorów jest wyjątkowo grożne. Co to Hamburg, czy Rotterdam maja zrobić z Elbląga? A może Bremę. .. czy Kilonię? Puki co to ustawiają się na stołkach z miesięcznymi dochodami równymi czteroletniej pracy lub emerytury. .. .. ustawiając krewnych, znajomych. .. .szczyt to, ,dwórki, ,Glapińskiego! Skandalem jest szantaż pisowskiego, ,dowództwa, ,Energii w sprawie ciepła dla miasta! Może tam pisowe posły zerkną. .. ale trudno im to zrobić bo to, ,sami swoi, ,. .. .. Gospodarczy pass miasta to nie tylko samorząd, ale władze wojewódzkie i rządowe. Kiedyś to, ,Sowa i przyjaciele, ,a dziś mniemam iż, ,jarek i przyjaciele, ,. .. .i to na tyle w sprawie pozoracji dobrych działań dla Polski i Elbląga!
klmn (2019.01.12)

info

1  
  3