Wybrany wątek opinii

czytalem wypowiedzi elblazan w sprawie przekopu czy wy zostaliscie az tak zrusyfikowani ze mowicie jednym glosem putina czy my musimy pytac sie UNI o co kolwiek jak ktos nie chce zeby cos powstalo znajdzie kazdy argument chocby najglupszy dlaczego to cos ma nie powstac jestescie ignorantami nie probujecie zrozumiec prostej argumentacji jaka moze byc ingerencja w przyrode jesli kiedys mierzeja byla kilkoma wysepkami gdy chodzi o mieszkancow krynicy morskiej to ich interesuja tylko dutki zapatrzeni tez tylko w siebie przestancie pieprzyc i przycisnijcie wladze elblaga zeby wziely sie za wykonywanie tego nieszczesnego przekopu
zainteresowany (2019.01.11)
Moze ci krytycy to nie elblążanie tylko się za nich podszywają.
(2019.01.12)
@zainteresowany - Zanieczyszczenie wód Zalewu jest znaczne. Jego średnia głębokość ok 1,5 m Płycizny są praktycznie wszędzie. Rtęć zalegająca na dnie też jest, ,niespodzianką ekologiczną, ,. .. .Jakież to atrakcje maja przyciągnąć do Elbląga turystów? Skutecznie zdemolowano przemysł miasta, kolej nadzalewową, komunikacje drogową i kolejową. Oczywiście poza S7.Mentalność mieszkańców jest taka iż trudno będzie ich zmobilizować do wysiłku bo tylko, ,pisowska prawda, ,ma rację bytu. Kibolskie wysterowane wyczyny uatrakcyjniające okazjonalne poczynania, ,bardzo dobrej zmiany, ,trudno nazwać atrakcją. .. .bo nie każdy lubi chamstwo czy narażanie na utratę zdrowia. .. ..
bezpodpisu (2019.01.12)
Powrót do komentarzy