Wybrany wątek opinii

Coś mi się zdaje, że Wróblewski długo nie porządzi i będzie referendum. Bo naprawde jak on z PO będą rządzić to ten Elbląg nigdy nie ruszy. Razem ze Słoniną zadłużył miasto i tym się nie pochwalił. Nic kompletnie nic w latach 2014-2018 nie zrobił. Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz miejscowości , które leżą na trasie prosili Elbląg o pomoc w reaktywacji Kolei Nadzalewowej, ale Wróblewski miał to gdzieś. Przez niego elblążanie tracą ogrzewanie w mieszkaniach. Obiecywał nowe miejsca pracy i gdzie one niby są. Nie zostało przyznane dofinansowanie na rewitalizacje Basenu Odkrytego. Miało być oceanarium w Elblągu - nie ma. Przez niego nie powstało KFC przy ul. Drzewnej. Itp. Ja już nie wytrzymam z tym Wróblewskim. Jeżeli będzie referendum to ja już będę przed 7:00 czekał pod drzwiami, żeby tylko złożyć podpis za jego odwołaniem
A.p. (2019.01.11)
@A.p. - Tak, PiSomatołki zaczną rządzić i kościelne średniowiecze nam zafundują (jak jest w całej Polsce). Jak rządzić, kiedy się klęczy?
(2019.01.11)
@A.p. - Haha, jaki buntownik "jeśli będzie referendum". Jak masz tak dość, to wstań zza klawiatury i osobiście rozpocznij zbierać podpisy. Pokaż wszystkim jaki jesteś zdeterminowany. Krowa, która dużo ryczy. .. .
Sasza (2019.01.11)
@A.p. - jakie oceanarium, zastanów się. .. pójdziesz raz i z czego będzie działać? trochę myślenia!
(2019.01.11)
Powrót do komentarzy