47
11.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gienek - Życie to nie tylko wspomnienia przeszłości. .. .nawet gdyby była wspaniała. .. .. Tu i teraz też jest ważne. Niestety demolka prawa, demolka morale społeczeństwa, demolka kapitału społecznego w edukacji i szkolnictwie. Demolka w służbie zdrowia. .. to nie wszystkie, ,osiągnięcia, ,pisowych. Jak to utrudni życie mieszkańców miasta zobaczycie po pażdzierniku 2019 roku tz po wyborach. .. bo to co do tej pory się okazało to dopiero przygrywka do zabetonowania się przy korytka i stołeczkach w ramach TKM. .. ..
klmn (2019.01.12)
@zainteresowany - Zanieczyszczenie wód Zalewu jest znaczne. Jego średnia głębokość ok 1,5 m Płycizny są praktycznie wszędzie. Rtęć zalegająca na dnie też jest, ,niespodzianką ekologiczną, ,. .. .Jakież to atrakcje maja przyciągnąć do Elbląga turystów? Skutecznie zdemolowano przemysł miasta, kolej nadzalewową, komunikacje drogową i kolejową. Oczywiście poza S7.Mentalność mieszkańców jest taka iż trudno będzie ich zmobilizować do wysiłku bo tylko, ,pisowska prawda, ,ma rację bytu. Kibolskie wysterowane wyczyny uatrakcyjniające okazjonalne poczynania, ,bardzo dobrej zmiany, ,trudno nazwać atrakcją. .. .bo nie każdy lubi chamstwo czy narażanie na utratę zdrowia. .. ..
bezpodpisu (2019.01.12)
Ale mowa była o turystyce, a ona związana jest wlasnie z zabytkami, przyrodą i atrakcjami wypoczynkowymi. Co do edukacji to demolka juz postepowala od dawna, a zlikwidowano prawie historie, odrzucono w szoklach nasza tradycje, na rzecz jakiejś wizji europejskości Polacy sa Europejczykami, ale przede wszystkim Polakami. Szkody tez przyniosla likwidacja matematyki na maturze i powinno sie tez wprowadzic podstawy ekonomii do szkół, zeby nie bylo takich ludzi jak ws Amber Gold, kiedy złoto taniało na rynkach, a ludzie wierzyli w kilkunastoprocentowe zyski. No i w szkołach powinni też być doradcy zawodowi i wspólpraca z biznesem w praktykach.
Gienek (2019.01.12)
Weź przestan glupoty gadać jasno jest napisane, że tor wodny bedzie poglebiony, a kolej nadzalewowa ma byc reaktywowana, usuna trujace osady i bedzie ok .Muzeum jest po remoncie, Galeria El ma byc remontowana, Kanal Elblaski tez jest po remoncie. Oby tylko starówkę rekonstruowali wg starych zdjec i bedzie dobrze.
(2019.01.12)
oj naiwny, naiwny
maruda1 (2019.01.12)
Jestem za przekopem, ozywi to atrakcje turystyczne i gospodarcze dla Elblaga. Moim zdaniem to wspaniale przedsiewziecie inwestycyjne.
(2019.01.19)

info

0  
  1
Przecież tu nie chodzi o to by złapać króliczka. .. Nie chodzi o to by przekopać, ale by obiecywać przekop, przygotowywać się do przekopu, walczyć o przekop (najlepiej z UE) i - co obecnie najbardziej istotne - by wyrywać na przekop kasę. Przecież jak się przekopie, to nastąpi "sprawdzam"! I okaże się, że nieopłacalne, że trzeba utrzymywać a zysków na utrzymanie nie widać. .. Taką sytuację lepiej zostawić następcom. .. No i wreszcie - kiedy się już przekopie, to co dalej Elblągowi będzie się obiecywać?
jjr (2019.01.24)

info

0  
  0