Wybrany wątek opinii

@wiadomo - kolej nadzalewowa to sprawa kolei, miasto nic do tego nie ma, kolej za wszystko odpowiada. Kto będzie jeździł? raz w sezonie sie przejedziesz i tyle. Już szynobus jeździł z jednym pasażerem. Ekonomii sie naucz
(2019.01.11)
Ludzie będą jeździć jak bedą mieli co zwiedzać, gdzie zjeść i się zatrzymać na noc, w powiecie powoli buduje się infrastruktura turystyczna i ludzie beda częściej tutaj gościć.
(2019.01.12)
Powrót do komentarzy