UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@wiadomo - kolej nadzalewowa to sprawa kolei, miasto nic do tego nie ma, kolej za wszystko odpowiada. Kto będzie jeździł? raz w sezonie sie przejedziesz i tyle. Już szynobus jeździł z jednym pasażerem. Ekonomii sie naucz