UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czytalem wypowiedzi elblazan w sprawie przekopu czy wy zostaliscie az tak zrusyfikowani ze mowicie jednym glosem putina czy my musimy pytac sie UNI o co kolwiek jak ktos nie chce zeby cos powstalo znajdzie kazdy argument chocby najglupszy dlaczego to cos ma nie powstac jestescie ignorantami nie probujecie zrozumiec prostej argumentacji jaka moze byc ingerencja w przyrode jesli kiedys mierzeja byla kilkoma wysepkami gdy chodzi o mieszkancow krynicy morskiej to ich interesuja tylko dutki zapatrzeni tez tylko w siebie przestancie pieprzyc i przycisnijcie wladze elblaga zeby wziely sie za wykonywanie tego nieszczesnego przekopu

zainteresowany

Anuluj