A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@A.p. - Haha, jaki buntownik "jeśli będzie referendum". Jak masz tak dość, to wstań zza klawiatury i osobiście rozpocznij zbierać podpisy. Pokaż wszystkim jaki jesteś zdeterminowany. Krowa, która dużo ryczy. .. .
Do brania pieniedzy sa pierwsi przez takich miasto Elblag jest najbiedniejszym miastem województwa a przekop powinien być zgodnie z planem to jest plus dla naszego regionu.Jesli UM w Elblągu się nie zgodzi trzeba zwołać referendum o zaufanie Prezydenta i Radnych.
A co robi Elbląg w sprawie Kolei Nadzalewowej?
Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.
Elbląg w sprawie kanału nic nie robi.
Wstęgi przecinanie w związku z oddaniem kilku wiat na rynku to jest zajęcie, a nie jakięś tam zabiegi w zwiazku z przekopem. Aleście wybrali ekipe.
Hahahahaha
Jaki ty głupi
Jaki ty głupi
Przeczytałem dziesiątki komentarzy pod tym i innym związanym z tematem przekop i niestety większość ludzi to cebulę. Wypowiedzi typu że teraz to Nas zaleje (No ja Was prosze)kolejne moje ulubione, że na co komu ten przekop? No jak można być mieszkańcem Elbląga i nie chcieć tego przekop? Czy naprawdę to tak ciężko zrozumieć!!! Ostateczny argument! Jeśli Unia ma z tym jakiś problem to już oczywiste że to będzie Nam na rękę A im nie.