Wybrany wątek opinii

Krynica jest nie duża, wszędzie słychać w mediach że jest przeciwko przekopowi, Elbląg 120 tys ludności i jest za przekopem, nigdzie tego " za" nie widać, zero inicjatywy, siedzą tłuste wieprze i pier.... w stołki, tak są za przekopem
Dyktanda (2019.01.11)
@Dyktanda - o przepraszam, ja jestem z Elbląga i jestem przeciw przekopowi. Aktywnie!
(2019.01.11)
Powrót do komentarzy