Wybrany wątek opinii
Krynica jest nie duża, wszędzie słychać w mediach że jest przeciwko przekopowi, Elbląg 120 tys ludności i jest za przekopem, nigdzie tego " za" nie widać, zero inicjatywy, siedzą tłuste wieprze i pier....
w stołki, tak są za przekopem
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Dyktanda - o przepraszam, ja jestem z Elbląga i jestem przeciw przekopowi. Aktywnie!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1