UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
optymista niepoprawny. .. gdyby mieli tak masowo przyjeżdżać, to już by byli. Będą zwiedzać bramę tagową? zastanów się
optymista niepoprawny. .. gdyby mieli tak masowo przyjeżdżać, to już by byli. Będą zwiedzać bramę tagową? zastanów się