UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PISowe stwarzanie pozorów jest wyjątkowo grożne. Co to Hamburg, czy Rotterdam maja zrobić z Elbląga? A może Bremę. .. czy Kilonię? Puki co to ustawiają się na stołkach z miesięcznymi dochodami równymi czteroletniej pracy lub emerytury. .. .. ustawiając krewnych, znajomych. .. .szczyt to, ,dwórki, ,Glapińskiego! Skandalem jest szantaż pisowskiego, ,dowództwa, ,Energii w sprawie ciepła dla miasta! Może tam pisowe posły zerkną. .. ale trudno im to zrobić bo to, ,sami swoi, ,. .. .. Gospodarczy pass miasta to nie tylko samorząd, ale władze wojewódzkie i rządowe. Kiedyś to, ,Sowa i przyjaciele, ,a dziś mniemam iż, ,jarek i przyjaciele, ,. .. .i to na tyle w sprawie pozoracji dobrych działań dla Polski i Elbląga!

klmn