UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie będą jeździć jak bedą mieli co zwiedzać, gdzie zjeść i się zatrzymać na noc, w powiecie powoli buduje się infrastruktura turystyczna i ludzie beda częściej tutaj gościć.


Anuluj