Wybrany wątek opinii
A co robi Elbląg w sprawie Kolei Nadzalewowej?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@wiadomo - kolej nadzalewowa to sprawa kolei, miasto nic do tego nie ma, kolej za wszystko odpowiada. Kto będzie jeździł? raz w sezonie sie przejedziesz i tyle. Już szynobus jeździł z jednym pasażerem. Ekonomii sie naucz
Do moderacji
Odpowiedz
0
2