Wybrany wątek opinii

A co robi Elbląg w sprawie Kolei Nadzalewowej?
wiadomo (2019.01.11)
@wiadomo - kolej nadzalewowa to sprawa kolei, miasto nic do tego nie ma, kolej za wszystko odpowiada. Kto będzie jeździł? raz w sezonie sie przejedziesz i tyle. Już szynobus jeździł z jednym pasażerem. Ekonomii sie naucz
(2019.01.11)
Powrót do komentarzy