Wybrany wątek opinii

Po cholerę ten kanał? Wy myślicie, że jak 50 osób dostanie pracę to bezrobocie w Elblągu się OGROMNIE zmniejszy? Chcecie Putinowi zrobić na złość? :) A jak zrzuci bombkę na Elbląg to co będzie? Nic nie będzie, nas nie będzie :)
(2019.01.11)
Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.
(2019.01.11)
Hahahahaha
(2019.01.11)
Jaki ty głupi
(2019.01.11)
Jaki ty głupi
Jaki (2019.01.11)
optymista niepoprawny. .. gdyby mieli tak masowo przyjeżdżać, to już by byli. Będą zwiedzać bramę tagową? zastanów się
(2019.01.11)
oj naiwny, naiwny
maruda1 (2019.01.12)
Powrót do komentarzy