Wybrany wątek opinii
Po cholerę ten kanał? Wy myślicie, że jak 50 osób dostanie pracę to bezrobocie w Elblągu się OGROMNIE zmniejszy? Chcecie Putinowi zrobić na złość? :) A jak zrzuci bombkę na Elbląg to co będzie? Nic nie będzie, nas nie będzie :)
Do moderacji
Odpowiedz
21
46
Nie 50, ale więcej bo ożyją restauracje na starówce zwiekszą sie przeładunki i produkcja w halach dawnego Zamechu. Do obsługi marin też kogoś wezmą do remontow i napraw i inne miejscowości nad Zalewem zarobią.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Hahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jaki ty głupi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jaki ty głupi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
optymista niepoprawny. .. gdyby mieli tak masowo przyjeżdżać, to już by byli. Będą zwiedzać bramę tagową? zastanów się
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
oj naiwny, naiwny
Do moderacji
Odpowiedz
0
1