UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do brania pieniedzy sa pierwsi przez takich miasto Elblag jest najbiedniejszym miastem województwa a przekop powinien być zgodnie z planem to jest plus dla naszego regionu.Jesli UM w Elblągu się nie zgodzi trzeba zwołać referendum o zaufanie Prezydenta i Radnych.

Leon zly

Anuluj